Caso Double Contact Grill | SteakChef | Contact grill | 2000 W | Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 02837
- Saadavus: 1
-
171€
Caso Double Contact Grill | SteakChef | Contact grill | 2000 W | Stainless Steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 465.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.1 m |
| Märgutuli | Yes |
| Metal aluminum | 16 g |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1578.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Double Contact Grill |
| Producer product name | SteakChef |
| Tare other | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.61 kg |
| Temperatuur | 100-220 C |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote mõõdud (l x k x s) | 385 x 180 x 375 mm |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Contact grill |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso double contact grill steakchef contact grill 2000 w stainless steel, 02837, caso, grillid







